Platforma Zakupowa Śląsko-Dąbrowskiej Spółki Mieszkaniowej

Zaloguj
Platforma Zakupowa / Informacje dla kontrahentów

Informacje dla kontrahentów

Platforma Zakupowa Śląsko-Dąbrowskiej Spółki Mieszkaniowej Sp. z o.o. jest specjalnie przygotowaną stroną internetową za pomocą której wszyscy zarejestrowani użytkownicy otrzymują informacje o planowanych przez nas zakupach, usługach i robotach instalacyjno-budowlanych na zarządzanych przez nas obiektach. Jest całkowicie darmowa i skierowana do wszystkich naszych obecnych i przyszłych kontrahentów.

Zasady korzystania z Platformy Zakupowej określa Regulamin. Zakładając konto akceptujesz jego treść.

Co zyskujesz rejestrując swoją firmę?

Zachęcamy do rejestracji i składania ofert.

Najważniejsze informacje dla kontrahentów:

Rejestracja

Warunkiem koniecznym do zapoznanie się ze szczegółami zapytań jest założenie konta. Każdy kontrahent może mieć tylko jedno.

Procedura rejestracji:

 1. Wypełnij formularz rejestracji podając niezbędne informacje (oznaczone gwiazdką są wymagane) i załącz skany pism o nadaniu NIP i REGON. Możesz załączyć więcej plików np. posiadane certyfikaty, referencje lub zaświadcznia.
  Wskazując oferowane przez Twoją firmę usługi wybierasz zakres zapytań o jakich pojawieniu się będziesz otrzymywał automatyczne powiadomienia.
 2. Na adres e-mail osoby do kontaktu, który jednocześnie będzie loginem do Platformy, otrzymasz wiadomość z potwierdzeniem rejestracji.
 3. Twoje konto zostanie zweryfikowane. O jego aktywacji zostaniesz powiadomiony e-mailem.
 4. Dopiero po aktywacji konta będziesz mógł się zalogować.

UWAGA!
Adres e-mail osoby do kontaktu jest bardzo ważny. Jest to Twój login do Platformy. Będziesz również na niego otrzymywać wszystkie komunikaty.

Składanie ofert

Oferty na zapytanie opublikowane na Platformie mogą składać wyłącznie zalogowani użytkownicy wypełniając specjalny formularz. Twoja oferta może składać się z komentarza i / lub plików ze szczegółami oferty.

Procedura składania ofert:

 1. Zapoznaj się dokładnie ze szczegółami zapytania.
 2. Wypełnij formularz składania oferty dodając pliki ze szczegółami i ewentualnym komentarzem. Upewnij się, że zawarłeś w ofercie wszystkie niezbędne informacje i załączyłeś wymagane dokumenty.
 3. Po złożeniu oferty otrzymasz potwierdzenie e-mailem.
 4. Twoja oferta zostanie sprawdzona pod względem merytorycznym. Jeśli wynik będzie pozytywny zostaniesz dopuszczony do aukcji. W przeciwnym wypadku oferta zostanie odrzucona.

Uczestnictwo w licytacji:

 1. Złóż ofertę podając cenę. Możesz opcjonalnie wpisać komentarz i załączyć pliki ze szczegółami oferty. Pamiętaj, że oferowana przez Ciebie kwota musi być niższa od aktualnej oferty o wartość większą lub równą wysokości postąpienia.
  Nie czekaj do ostatniej chwili ze złożeniem oferty. Jeśli to końca aukcji pozostanie mniej niż 3 minuty każda poprawnie złożona oferta wydłuży ją o kolejne 3 min. Dzięki temu każdy uczestnik licytacji będzie miał chwilę reakcję i przebicie oferty.
 2. Po złożeniu oferty otrzymasz potwierdzenie e-mailem.
 3. Jeśli Twoja oferta w licytacji zostanie przebita przez innego uczestnika otrzymasz wiadomość e-mail z powiadomieniem.

UWAGA!
W przypadku nieskomplikowanych zapytań pomijany jest etap składania ofert i od razu wszyscy kontrahenci są dopuszczeni do licytacji.

Informacja dla osób korzystających z usług Śląsko-Dąbrowskiej Spółki Mieszkaniowej Sp. z o. o.

Składając pismo/druk do Śląsko-Dąbrowskiej Spółki Mieszkaniowej Sp. z o. o.  przekazujecie Państwo również swoje dane osobowe. Przekazanie danych osobowych jest jednym z warunków koniecznych do realizacji celów ustawowych Śląsko-Dąbrowskiej Spółki Mieszkaniowej Sp. z o. o. Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z  2015  r. poz. 2135 ze zm.) informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Zarząd Śląsko-Dąbrowskiej Spółki Mieszkaniowej Sp. z o. o. mającej swoją siedzibę pod adresem: 40– 860 Katowice, ul. Gliwicka 204. Informujemy, iż Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą wyłącznie w celu realizacji zadań statutowych i ustawowych w ramach rozpatrywanych Pani/Pana spraw i nie będą udostępniane innym odbiorcom/podmiotom chyba, że będzie to wynikało z przepisów prawa lub zobowiązań Spółki. Informujemy, iż posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz kontroli. Podanie Pani/Pana danych osobowych Administratorowi danych osobowych jest obowiązkowe (w innym wypadku nie będzie możliwe procedowanie Pani/Pana sprawy).

drukuj zapisz jako pdf
Odwiedziny: 10225
wstecz